O mnie

Nie jestem agencją reklamową, która do codziennych zajęć podchodzi w sposób mechaniczny. Nie grozi mi rutyna, znudzenie swoją pracą czy wypalenie zawodowe. Spytasz – „dlaczego?”. Przecież w natłoku zajęć można stracić bakcyla, chęci, zainteresowanie. Nie w moim przypadku.

Jestem pasjonatką, która nieustannie stawia na rozwój – ot co, kocham to, co robię.

„Rób to co kochasz, a nie przepracujesz nawet jednego dnia”
Konfucjusz

Jestem tego najlepszym przykładem. Uwielbiam tworzyć dla Was jakościowe treści – doskonale się przy tym bawiąc. Współpracuje z wartościowymi ludźmi o takiej samej pasji. Każde z nas wnosi do pracy coś swojego, świeżego, inspirującego dla drugiego.

Sukces tkwi w teamie – współpraca, wymiana wizji i doświadczeń, codzienne rozmowy, czas spędzony nad zastanawianiem się co możemy robić jeszcze lepiej… Działamy dla Was – i nie zamierzamy się zatrzymać!

O nas Manufaktura Stron

Co jeszcze o mnie 🙂

Pozycjonowanie & Reklamy Ads – to moja pasja. 😊

Nigdy nie sądziłam, że wykres w górę niezwiązany z moim kontem może sprawiać tyle frajdy. Jak widzę, że coś mi się udało to mnie napędza do jeszcze cięższej pracy.

Dlaczego pozycjonowanie?

Codziennie budzę się z uśmiechem na ustach wiedząc, że Osoby, które zaufały moim kompetencjom – mogą być spokojne o efekty. Lata pracy i zdobywana w tym czasie wiedza w zakresie SEO – jeszcze mocniej utwierdziły mnie w przekonaniu, że to moja droga – i że to w tym kierunku chcę się rozwijać.

Inwestycja w rozwój

Rozwój jest dla mnie niezwykle ważny. Systematyczne zlecenia oraz współprace w dziedzinie pozycjonowania wiele mnie nauczyły i wciąż uczą – co nie przeszkadza mi inwestować czas, energię i pieniądze w kolejne kursy, szkolenia. To właśnie rozwój pasji jest dla mnie największą siłą napędową – rozwijając się wiem, że proponuję swoim Klientom wyłącznie usługi na najwyższym poziomie.

Cieszę się, kiedy zadowoleni Klienci wracają do mnie z kolejnym projektem – oraz polecają mnie swoim znajomym. Takie rekomendacje nie tylko dodają mi skrzydeł, ale również pokazują kolejnym Osobom zainteresowanym moimi usługami – że warto powierzyć swoją stronę internetową właśnie mnie.

Efekty SEO

Mimo stosunkowo młodego wieku – moje doświadczenia zawodowe obejmują liczne projekty. Z każdego z nich jestem niezwykle dumna – bo wiem ile pracy włożyłam w to, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Pozycjonując stronę zawsze staram się patrzeć na nią oczyma potencjalnego Klienta.
Nie podejmuję pochopnych działań.

Jeśli zdecydujesz się na moje usługi – poinformuję Cię o krokach, które podejmę, o planie działania.
Swoich Klientów traktuję zawsze po partnersku – mamy wspólny cel i to między innymi od Naszej komunikacji zależy jego realizacja.

Dlaczego masz zaufać właśnie mnie?

Pomysłowość i kreatywność to słowa, które dobrze mnie określają. Jako młoda osoba, „świeża krew”, swego rodzaju uczestnik świata trendów – doskonale wiem co w trawie piszczy. Jestem na bieżąco – bo przecież „kto stoi w miejscu – ten się cofa”. Dzięki właściwie poprowadzonym działaniom SEO – Twoja witryna znów obudzi się do życia!

Cel? – 👉 Wzrost ruchu!

Pozwól mi dobrać szyte na miarę rozwiązanie dla Twojej strony internetowej – i już niebawem cieszyć się razem z Tobą satysfakcjonującymi wynikami.

Optymalne rozwiązania

Decydując się na powierzenie mi swojej strony – możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Zawsze wybieram optymalne, skuteczne, sprawdzone rozwiązania. Każda wypozycjonowana przeze mnie witryna to – jak pieszczotliwie
to ujmuję – moje dziecko 🙂 Jestem ciekawa nowych wyzwań – chętnie porozmawiam z Tobą o potrzebach Twojej strony czy sklepu internetowego.

Miej na uwadze, że konsultacja do niczego Cię nie zobowiązuje.

Zapraszam do kontaktu!
Manufaktura Stron